Ivana Tošnarová

Kancelář:
Palackého tř. 58, 612 00 Brno
Mobil: +420 777 563 980
ivana.tosnarova@fincentrum.com

Finanční poradenství je často vnímáno jako služba, která porovnává určité finanční produkty a řeší jejich výhodnost. Zásadou kvalitního finannčího poradce však není se v prvé řadě zaměřovat na produkty, ale na cíle! Produkt téměř nikdy není cílem, ale pouze prostředkem jak toho cíle dosáhnout. Správný finanční poradce řeší tyto cíle a dává smysl peněžním tokům tak, aby těchto cílů co nejsnáze a nejefektivněji dosáhl.

S čím vám pomůžeme?

Ochrana majetku a příjmů

Základem každého finančního návrhu by měla být ochrana toho, co již máte. Ať už jde o majetek, příjem, zdraví či život. Pomůžeme Vám efektivně ochránit to nejdůležitější ve Vašem životě. Co se stane, když vážně onemocníte, vyhoří Vám dům či „jen“ nabouráte auto..?

Financování bydlení

Nová hypotéka, refinancování aktuální hypotéky, stavební spoření a úvěry z něj či různé kombinace – zejména tyto nástroje použijeme tak, abyste se co nejvýhodněji a nejrychleji dočkali svého nového bydlení.

Zajištění na stáří

Může se nám stát, že se důchodu nedožijeme. Mnohem pravděpodobnější však je, že se jej dožijeme. Pro každého občana ČR znamená důchod významný pokles příjmů. Poradíme Vám, jak efektivně plánovat finanční zabezpečení Vašeho „podzimu“ života.

Budoucnost Vašich dětí

Kvalitní vzdělání, první bydlení či „jen“ zahraniční jazykový kurz vašich dětí jsou krásné... ale vždy finančně náročné. Pomůže Vám a Vašim dětem úspěšně vykročit do života!

Investice

Pomůžeme Vám kvalifikovaně a nejlépe investovat aktuálně volné finanční prostředky. V portfoliu Fincentra najdete konzervativní i velmi pokročilé investiční nástroje pro každý typ investora.

Daňové úspory

Poradíme Vám jak co nejlépe využít daňových zvýhodnění státu pro fyzické osoby, ale i jak maximalizovat danových úspor pro zaměstnavatele a motivovat benefity zaměstnance.

© 2010 Fincentrum, a.s. www.fincentrum.com
Spoločnosti Fincentrum a.s., Slovenská republika, Fincentrum a.s., Česká republika a Fincentrum Media s.r.o., Česká republika poskytujú na tejto web stránke webový priestor svojim externým spolupracovníkom, ktorý je určený výlučne na ich prezentáciu a propagáciu (a nie na prezentáciu a propagáciu menovaných spoločností). Tvorcami obsahu web stránky sú externí spolupracovníci, preto menované spoločnosti nenesú žiadnu zodpovednosť za obsah prezentovaný na tejto web stránke. Za obsah web stránky plne zodpovedajú príslušní externí spolupracovníci, ktorí obsah vytvorili.